POLDEVELOPMENT Sp. z o.o. to także prężnie rozwijająca się firma zajmującą się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Pośredniczymy w zawieraniu umów sprzedaży, najmu i dzierżawy nieruchomości. Firma nasza kojarzy się powszechnie z solidnością, bogatą ofertą oraz szybką i profesjonalną realizacją zlecenia.

Najwyższe standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości stanowią podstawę naszego działania. Doświadczenie, wiedza i pełne zaangażowanie pracowników tworzą prawdziwy kapitał naszej firmy – kapitał ukierunkowany na jak najlepszą realizację Państwa marzeń i życiowych decyzji.

Oferujemy:

  •     Kompleksową, fachową i rzetelną obsługę transakcji – każdy klient naszej firmy traktowany jest w sposób szczególny;
  •     Dbałość o finansowy interes Klienta, a także o bezpieczeństwo prawne zawartych przez Niego umów;
  •     Pomoc w rozwiązaniu problemów prawnych;
  •     Atrakcyjne prowizje, pobierane dopiero przy zawieraniu umów;
  •     Wysokie upusty cenowe dla stałych Klientów;
  •     Dyspozycyjność – jesteśmy do Państwa dyspozycji w biurze i w terenie.

Nasza wykwalifikowana kadra zapewni Państwu całkowitą obsługę prawną: wszystkie oferty przed zawarciem transakcji są szczegółowo sprawdzane, analizujemy stan prawny nieruchomości na podstawie badania ksiąg wieczystych, ewidencji gruntów, planu zagospodarowania przestrzennego oraz innych dokumentów, ujawniamy wady prawne oraz istniejące obciążenia, informujemy o opłatach i podatkach związanych z transakcjami.

Działamy zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi oraz standardami zawodowymi. Posiadamy licencje zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody mogące wyniknąć w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.