NOWA INWESTYCJA Spółki Poldevelopment Sp. z o.o., zlokalizowana jest w południowo-zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki na osiedlu Wojszyce. To prawdopodobnie ostatnie, tak wyjątkowe miejsce na Wojszycach.

Myśląc o naszym projekcie szukaliśmy nieruchomości położonej w lokalizacji chętnie wybieranej przez Wrocławian, dobrze skomunikowanej a także dającej poczucie komfortu i będące oazą spokoju. Planując zabudowę dążyliśmy do uzyskania równowagi pomiędzy charakterem zabudowy szeregowej a wygodą przestronnego domu jednorodzinnego. W bezpośrednim sąsiedztwie powstanie wyłącznie zabudowa jednorodzinna.

Wojszyce jest to jedna z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Wrocławia. To tutaj, przy ul. Smardzowskiej 46, będzie realizowana nasza sztandarowa  inwestycja „Villa Wojszyce”.

Nasza oferta skierowana jest do tych osób, które cenią sobie komfort, funkcjonalność i jakość  połączony z bliskością natury.

Villa Wojszyce to projekt będący fuzją tradycji i nowoczesności, co zapewnia mu ponadczasowość. Zastosowane w nim rozwiązania mają zaspokoić potrzeby najbardziej wymagającego klienta i tworzą jego niepowtarzalny charakter. Duże powierzchnie okien, przestronne i funkcjonalne pomieszczenia oraz wysoka klasa zastosowanych materiałów mają na celu zapewnienie pełnej satysfakcji z poczucia indywidualności oraz najwyższego komfortu życia przyszłych właścicieli.

Projekt obejmuje realizację trzech budynków mieszkalnych, jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej od 119 do 123 m2 + garaż + nieużytkowe poddasze. Każdy z domów posiada własny ogród zintegrowany ze strefą dzienną, co ma sprzyjać kultywowaniu życia rodzinnego oraz zapewnić użytkownikowi relaks i intymność z dala od miejskiego zgiełku. Ogrody będzie można zaaranżować według indywidualnego projektu. Oprócz strefy wejściowej oraz dziennej wraz z kuchnią, jest również łazienka. Piętro mieści 3 sypialnie, jedną garderobę, łazienkę oraz pralnię. Trzecia kondygnacja rozwiązana została w formie poddasza.

Do realizacji inwestycji przewidziano materiały nowoczesne, najwyższej jakości, które znacząco podniosą standard oddanych do użytku domów. Projekt przewiduje również instalację kominków oraz ogrzewanie podłogowe.

Wychodząc naprzeciw  naszym klientom oraz chcąc podkreślić ich indywidualność, zapewniamy na etapie budowy wprowadzenie zmian do projektu podstawowego, jak i oferujemy możliwość wykończenia wnętrza.

DomPow. w m2Pow. działki w m2Pow. garażu w m2Cena łącznaStatus
Budynek A121,5239218,51sprzedane
Budynek B119,6224118,25sprzedane
Budynek C123,9745018,56sprzedane